Posted on Posted in Aktualności, Ogłoszenia Parafialne

VI niedziela w roku liturgicznym 11.02.2018 r.

1.     W środę POPIELEC początek Wielkiego Postu. Obowiązuje post ścisły. Na każdej Mszy św. posypanie głów popiołem. Msze św.: godz. 9,00, 11,00, 17,00 i 18,30. W Słopanowie i Piotrowie o godz. 16,00. Po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby Caritas Archidiecezji.

2.     Aby pomóc parafianom w przeżyciu Wielkiego Postu będziemy rozdawać po Mszach św. w Piopielec plansze ze zdrapkami, za którymi kryją się konkretne wskazania – jedna plansza na rodzinę.

3.     W środę na wieczornej Mszy św. mieszkańcy Piotrowa przekażą figurkę Matki Bożej Fatimskiej mieszkańcom ul Strzeleckiej.

4.     W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17,00 dla młodzieży i starszych łącznie z wieczorną Mszą św.

5.     Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele  o godz. 15,00. Kazania pasyjne będzie głosił diakon z zakonu Franciszkanów.

6.     Ponieważ „walentyki” przypadają w Popielec  sugerujemy, by świętowanie przenieść na podkoziołek, na wtorek.

Zmarli: Czesław Ogrodowczyk z Obrzycka, Tadeusz Tomczak z Obrowa, Stanisława Popiela ze Słopanowa

Zapowiedzi przedślubne:

Malwina Erpel, st. wol. zam. Obrzycko, Stawna 41