Posted on Posted in Aktualności, Ogłoszenia Parafialne

Niedziela Palmowa 25.03.2018 r.

1.     Ostatnie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15,00. Po Gorzkich Żalach zapraszamy na koncert muzyki pasyjnej.

2.     We wtorek o godz. 17,00 1-sza spowiedź dzieci (kartki z nazwiskiem).

3.     Od czwartku TRIDUUM PASCHALNE. Początek nabożeństw o godz. 18,30. Nasza parafia włącza się po raz drugi w ogólnopolską modlitwę za kapłanów – szczegóły w Wielki Czwartek.

4.     W Wielki Piątek i Sobotę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu wg planu  zamieszczonego w gablotach. W piątek
o godz. 15,00 Droga Krzyżowa.

5.     W Wielką Sobotę święcenie potraw na wioskach od godz. 9,00, w tradycyjnych miejscach (radnych z wiosek proszę o odbiór planów w zakrystii). W Obrzycku święcenie potraw o godz. 11,00, 12,00 13,00 i 17,00. Od rana przed kościołem można otrzymać wodę święconą.

6.     Rezurekcja w Obrzycku o godz. 6,00. Pozostałe Msze św. w 1-sze i 2-gie Święto Wielkanocy jak w każdą niedzielę.

7.     W Słopanowie w Wielką Sobotę od godz. 18,00 adoracja przy Grobie Pańskim, a o godz. 21,00 rozpocznie się liturgia Wielkiej Soboty zakończona Rezurekcją.

Zmarli: Marian Mańkowski z Kobylnik, Zdzisława Dura z Jaryszewa, Teresa Hejnowicz z Obrzycka. Ludmiła i Leon Krysztofiak z Piotrowa

Zapowiedzi przedślubne: Damian Jasiński w wolnym związku z Sandrą Bachanek, zamieszkali Słopanowo Huby 21    zap. 1