Posted on Posted in Aktualności, Ogłoszenia Parafialne

Niedziela Miłosierdzia Bożego 8.04.2018 r.

1.     Dzisiaj o godz. 15,00 zapraszamy w godzinie Miłosierdzia Bożego na Koronkę i muzyczną modlitwę radości z udziałem naszych parafialnych zespołów.

2.     Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia. Z tyłu kościoła okolicznościowa wystawa. Kto chciałby podjąć akt duchowej adopcji dziecka poczętego, znajdzie na wystawie deklarację i modlitwę.

3.     W poniedziałek o godz. 17,00 w Słopanowie pierwsza próba dzieci, które 3 maja przystąpią do pierwszej Komunii świętej.

4.     Spotkanie Zespołu Caritas w środę 18 kwietnia.

5.     Po Mszach św. zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezji.

Zmarli: św. Klara Kaczmarek z Obrzycka i Kazimierz Błaszak z Zielonejgóry – pogrzeb we wtorek o godz. 15,00

Zapowiedzi przedślubne:

Martyna Grajewska w wolnym związku z Marcinem Cichym  zamieszkali Obrowo 7/9    zap. 1