Posted on Posted in Aktualności, Ogłoszenia Parafialne

XXX niedziela w roku liturgicznym 28.10.2018 r.

1.     Spowiedź pierwszopiątkowa: klasy IV – VI w poniedziałek od godz. 17,30, klasy VII VIII i gimnazjum we wtorek od godz. 17,30. W Słopanowie w piątek od godz. 15,00, w Piotrowie od godz. 15,30. Adoracje Najświętszego Sakramentu w środę  i piątek od godz. 18,00, w sobotę o godz. 7,15 nabożeństwo. do Niepokalanego. Serca NMP.

2.     W środę zapraszamy na Marsz Wszystkich Świętych. Przebieramy się za świętych. O godz. 17,00 wyruszmy spod kościoła, ulicami miasta przechodzimy do strażnicy OSP, gdzie odbędzie się bal wszystkich świętych.

3.     W czwartek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8,00, 10,00 11,45, w Piotrowie o godz. 9,00.W Słopanowie o godz. 11,00 na cmentarzu,  a  godz.14,00 na cmentarzu w Obrzycku.

4.     W piątek Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 11,00 z procesją żałobną wokół kościoła i godz. 18,30.
W Słopanowie i Piotrowie o godz. 16,00.

5.     Wymienianki za zmarłych listopadowe można składać do skarbony po środku kościoła i przy wejściu na cmentarz w dzień Wszystkich Świętych od godz. 11,00. Wymienianki roczne zamawiamy w biurze parafialnym.

6.      W przyszłą niedzielę odpust parafialny. Sumę za parafian o godz. 12,00 odprawi były wikariusz ks. Kanonik Tomasz Kurkowiak. Prosimy o pełną asystę. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów w dowolnych strojach, kwiaty do sypania dostarczy Pan Jakubowski z Pęckowa.

7.     Ks. Maciej organizuje zimowisko dla dzieci i młodzieży w Głuchołazach w pierwszym tygodniu ferii zimowych 14-19 stycznia. Koszt 650 zł. Zapisy z wpłatą 100 zł. u ks. Macieja. Szczegóły w zakrystii.

8.     Objazd chorych s sobotę od g. 8,30