Posted on Posted in Aktualności, Ogłoszenia Parafialne

XXXI Niedziela w roku liturgicznym. Odpust Ku czci św. Karola Boromeusza 4.11.2018 r.

1.     Przed każdą Mszą św. modlimy się za zmarłych z wymienianek listopadowych – można składać do skarbony pośrodku kościoła. Wymienianki roczne za zmarłych zamawiamy w biurze parafialnym.

2.     Przed nami uroczystości związanie z 100-rą rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości: w piątek o godz. 16,45 poświęcenie i odsłonięcie tablicy upamiętniającej Powstańców wielkopolskich na Placu Lipowym.

Następnie pokaz OSP Obrzycko. O godz. 17,30 wieczornica – śpiewanie pieśni patriotycznych w Zespole Szkół.

3.     W sobotę po wieczornej Mszy św. Akcja Katolicka zaprasza na salę parafialną na śpiewanie pieśni patriotycznych.

4.     W przyszłą niedzielę XIX rajd Śladami Niepodległości i Msza św. za Ojczyznę przy Grobach Kobylnickich. Szczegóły na plakatach.

5.     Po mszach św. kleryk Paweł zbiera ofiary w ramach jesiennej pomocy dla Seminarium.

6.     Zapraszamy na stoisko z Karolkami i książką religijną

7.     W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna – trwają prace przy wymianie instalacji elektrycznej w kościele w Słopanowie.