Posted on Posted in Aktualności, Ogłoszenia Parafialne

IV niedziela Wielkiego Postu 31.03.2019 r.

1.     Rozpoczynamy św. rekolekcje wielkopostne, które prowadzi ks. Prof. Jerzy Machnacz. Msze św. w naukami ogólnymi o godz. 9,00 i 18,30, w Słopanowie w poniedziałek o godz. 16,00,
w Piotrowie we wtorek o godz. 16,00.

Nauki stanowe: po Gorzkich Żalach dla Żywego Różańca i grup duszpasterskich, w poniedziałek po wieczornej Mszy św. dla młodzieży, we wtorek po wieczornej Mszy św. dla wszystkich rodziców, w środę o godz. 16,00 dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych, rodziców kandydatów do bierzmowania i świadków bierzmowania. W środę rekolekcjonista będzie zbierał ofiary na misje.

2.     Spowiedź pierwszopiątkowa: klasy IV w poniedziałek, V i VI we wtorek, VII i VIII w środę gimnazjalne w czwartek – zawsze od godz. 18,00. W Słopanowie w piątek od godz. 15,00, w Piotrowie od godz. 15,30. Adoracje Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17,30, w piątek od godz. 18,00, w sobotę o godz. 7,15 Nabożeństwo Do Niepokalanego Serca NMP.
Msze św. pierwszopiątkowe o godz. 17,00 dla Szkoły Podstawowej, o godz. 18,30 dla kandydatów do bierzmowania.

3.     W czwartek o godz. 16,30 pierwszospowiedź dzieci przed pierwszą Komunię św.

4.     Objazd chorych w sobotę od godz. 8,30. Można zgłaszać w zakrystii.

Zmarli: + Michał Ratajczak ze Stobnicka, Edmund Gumny z Obrzycka, Janina Smogulska z Ordzina

Zapowiedzi przedślubne: Martyna Białasik, st. wol. zam. Koźmin 3

Paweł Szostak, st. wol. zam. Przemyśl 9 zap. 1