Koło Przyjaciół Radia Maryja

logo Radio Maryja

Koło Przyjaciół Radia Maryja przy parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Obrzycku powstało z inicjatywy słuchaczy i za zgodą tutejszego Proboszcza ks. Józefa Mikołajczaka.

KPRM w Obrzycku

Pierwsza Msza św. w intencji Ojca Świętego, ojczyzny, Radia Maryja i naszej parafii została odprawiona 13 grudnia 2002 roku. Od tego czasu członkowie koła i sympatycy Radia Maryja spotykają się każdego 13-tego dnia miesiąca na adoracji, odmawiając różaniec przed Najświętszym Sakramentem, a bezpośrednio po różańcu odprawiana jest Msza św. w powyższych intencjach.

KPRM w Obrzycku

Członkowie KPRM oraz sympatycy Radia Maryja organizują nie tylko pomoc modlitewną, ale również wspomagają tę rozgłośnię materialnie.

Celem koła jest też promowanie prasy i książki katolickiej.